Biz Kimiz

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

İletişim ve ulaşım kolaylaştıkça global bir köy haline gelen dünyada etkileşim de dolayısıyla hızla artmaktadır. Geziler, kültürel faaliyetler, eğitim, sağlık, ticaret vb. aktiviteler uluslararası hareketlilik kazanmaktadır. Türkiye’nin de hem coğrafi konumu sebebiyle hem de ticaret potansiyelinin yüksek olması nedeniyle global ticaretin merkezlerinden birisi olması olağan hale gelmiştir. GLOVEGA DANIŞMANLIK da Türkiye’yi uluslararası ticarette en iyi şekilde temsil etmek üzere start vermiştir. Dış ticaret, iç ticaret, emlak, hukuk, tercüme, resmi işlemler, finans gibi alanlarda danışmanlık hizmeti vererek uluslararası danışmanlık kulvarına girmiştir. Bu hizmetleri de online bir platformda daha çabuk ulaşılır hale getirerek uluslararası aktörlerden olmayı hedeflemiştir.

MİSYON

“Ortak dilimiz profesyonel hizmet” anlayışıyla yola çıkan GLOVEGA, verdiği danışmanlık hizmetlerini profesyonel kadrosu ile sunduğunu ifade etmiştir. Uzman danışmanlık ekibi ile kişilerin ve kuruluşların öncü çözüm ortağı olmayı amaçlamıştır.

VİZYON

“Ortak hedefimiz global kalite” mottosuyla hizmet sunan GLOVEGA, yüksek performans ve hizmet kalitesi ile uluslararası alanda adından söz ettirmeyi hedeflemektedir. Çalışma prensiplerindeki her ayrıntı ve hızlı, kesin çözümler ile global danışmanlık markası olma yolunda ilerlemektedir.