Blog

Bebek Tercüme

BEBEK TERCÜME

            Günümüzde iletişim alanında hemen hemen her alanda doğru tercüme büyük önem taşıyor. Bu alanda Bebek Tercüme alanında uzman tercümanlarla farklı alanlardaki çalışmalarınızda tam destek sunmaktadır. İngilizce başta olmak üzere Rusça, Almanca, Çince, Japonca, Romence, Arapça, Fransızca gibi alanlarda da ihtiyaçlarınızı birebir karşılayacak tercümeler yapılmaktadır. Hizmetlerimiz arasında genel tercümeler bulunuyor. Ticari, sanatsal, teknolojik, siyasal alanlarda karşınıza çıkan evrak takibi aşamalarında yeminli tercümanlar sayesinde iş bağlantılarınızda herhangi bir sorun çıkmadan resmi işlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Farklı dillerde profesyonel tercümeler yapılmakta ve bu şekilde kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Her proje için özel bir ekip çalışmakta ve proje sonunda editörler tarafından çalışmaların redaktesi yapılmaktadır.

Yeminli tercümanlarla uluslararası kalitede hizmetler sunan Bebek Tercüme noter onayından geçen tercüme çalışmaları ile resmi alanda herhangi bir sorun ile karşılaşmanızın önüne geçiliyor. Özellikle teknik tercümelerde alanında uzman olarak çalışan tercümanlar sadece kelime anlamı ile değil, terim anlamı ile çevirmekte ve anlatılmak istenen hedef metin tam olarak ortaya çıkabilmektedir. Hukuki tercümelerde de aynı sistem çok önemlidir. Yapılacak en küçük kelime yanlışı sizi resmi alanlarda bağlayıcı bir sorun ile karşılaştırabilir. Tıbbi medikal tercümelerde özellikle sağlık alanında önemli olduğu için ilaçların kullanma talimatları ya da medikal ürünlerin hakkında genel bilgilerin bu şekilde profesyonel tercümanlarla çevrilmesi avantaj sağlayacaktır.

CV tercümesi alanında yapacağınız iş görüşmelerinde doğru ve düzenli çalışmalar ortaya çıkacaktır. Acil tercüme gerekli olduğunda Bebek Tercüme tercüman ekipleri anında proje ekibi oluşturmakta ve hızlı, kaliteli bir şekilde çeviriler yapılmaktadır. Ticari- Resmi tercümeler en çok talep edilen alanların başında yer alıyor. Yapılan anlaşmalarda, tekliflerde ve resmi evrak takibinde alacağınız profesyonel ve kaliteli hizmetler sayesine herhangi bir olumsuz yaptırıma maruz kalmayacaksınız. Edebi tercümelerde ise kelime kelime sanatsal bri metni çevirmek çok yanlış olacaktır. Bu nedenle çeviriler yapılırken tercümanların öncelikle alanlarında uzman olmaları ve sonrasında çevirecekleri dile hakim olmaları gereklidir. Bunların yanında akademik, pasaport, alt yazı, dijital, diploma, web sitesi tercümeleri de profesyonel ve yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.